Био Текстуриран Растителен Протеин

Открийте био текстуриран растителен протеин под формата на гранули, кайма и по-големи парчета, подходящи за приготвяне на солени ястия. Хидратирайте, овкусете и използвайте в сосове за паста, бургери, яхнии, плънки и други рецепти на растителна основа.

3 продукта

Organic Textured Pea Protein Nuggets, 150 g, Dragon Superfoods
Organic Textured Pea Protein Nuggets, 150 g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
BioVeganSoy free

Organic Textured Pea Protein Nuggets, 150 g, Dragon Superfoods

Разпродажба от €4,09€27,27 / kg
Organic Textured Pea Protein Mince, 200 g, Dragon Superfoods
Organic Textured Pea Protein Mince, 200 g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
BioVeganSoy free

Organic Textured Pea Protein Mince, 200 g, Dragon Superfoods

Разпродажба от €4,09€20,45 / kg
Organic Textured Vegetable Protein Granules, 200 g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
BioVeganSoy free

Organic Textured Vegetable Protein Granules, 200 g, Dragon Superfoods

Разпродажба от €4,09€20,45 / kg